KomWood
Deck

 

WPC-Ahşap Plastik Kompozit ürünü dünyada son on yılın en çevreci ürünüdür. Çevre dostu olan WPC-Ahşap Plastik Kompozit Deckler, ahşap artıklarını değerlendirerek kereste yapımı için doğanın yeşili ormanların kesilmesini azaltmıştır.
Evinizin bahçesine döşeyeceğiniz Komwood Ahşap Kompozit Deck Profilin en az bir ağacı kesilmekten kurtardığını bilerek Komwood'u kullanabilirsiniz. Komwood Ahşap Kompozit Deck profiller çevre dostu sağlıklı ve uzun ömürlü bir ürüdür.

Nitelikli ağaç talaşı ile orijinal Yüksek Yoğunluklu polietilen plastiğini firmamızca tescilli "TUODAC" karışımı formülü ile proses ederek elde edilen ham maddeyi standart bir teknoloji ile işleyen "sağlıklı ve uzun ömürlü ahşaptan da öte "Komwood" Ahşap Kompozit Deck profillerini üreten Çipitaş, açık alanda döşendiğinde bahçenizde farklı yaşamanın keyfini değerli müşterilerine sunmaktan gurur duymaktadır.

Evinizin bahçesine döşeyeceğiniz Komwood Ahşap Kompozit Deck Profilin en az bir ağacı kesilmekten kurtardığını bilerek Komwood Deckleri kullanabilirsiniz. 

 Komwood Deck Profilleri

Özellikle açık alanlarda kullanılan dört çeşit boşluklu DECK PROFİL’in yükseklikleri 2,9-3 cm, genişlikleri ise 9,8-14,5 ve 16,4cm dir.

s1 13 n-1

 

Diğer dolu Deck (masif) profil yüksekliği 2.2 cm olup genişlikleri 9.8 cm'dir.

2 131

Komwood Eskitilmiş Yüzey ve Ahşap Baskılı Deck Profiller

 

KOMWOOD Eskitilmiş yüzey ve ahşap baskılı deck profiller
Deck Profillerin üzerine doğal ahşap deseni basılmış yada yüzeyi eskitilmiş çeşitlerimiz de müşterilerimizin tercihine sunulmaktadır.

s1 17

Komwood deck profilleri’nin boyları döşeme tasarımına ya da yerleştirme planına uyum sağlaması için 3-6 metre uzunluklar da hazırlanmıştır. Komwood profiller sipariş durumuna bağlı olarak özel ölçülerde kesilebilir.Komwood (WPC) profillerin kenarlarında üretici firmanın markası yazılıdır.

komwood223

 

Renkler

Hakiki ahşap ürünler gibi Komwood Ahşap Kompozit Deck profiller gün ışığına maruz kaldığında UV ışınlarının etkisi yüzünden bir miktar solabilirler. Solmanın hızı veya derecesi güneşin şiddeti yada çevre iklim şartlarına göre değişir. Komwood Ahşap Kompozit deck 'lerde solma asıl rengin bir alt tonuyla kalıcı halde sınırlanacak şekilde gerekli işlemler yapılmıştır.

1 s122 s12