KomWood
Korkuluk

KOMWOOD KORKULUK

Korkuluk KOMWOOD Kompozit Ahşap profillerden üretilmektedir.Açık alanlarda, bahçelerde, parklarda, çocuk oyun alanlarında, balkonlarda, merdivenlerde, teraslarda uzun ömürlü, estetik bir ürün olarak kullanılır.

Montajı kolaydır.Tüm parçalar montaj yapılmaya hazır halde bir "SET" olarak sunulmaktadır.Çürümez, çatlamaz, kıymıklanmaz, boya istemez.Stoklarda bulunan standart renk ahşap kahve rengi haricinde sipariş üzerine beyaz ve yeşil renkleri de üretilmektedir.

Korkuluk SET'inin uzunluğu 175cm'dir.Korkuluk yapılması istenen yer, setlerin yan yana montajı ile tamamlanır.Dönüş noktalarında köşe direklerinin her iki yüzü bağlantı için kullanılır.

Korkuluk ana direkleri 125X125mm kesit ölçülerinde 9 gözlü içine demir profil yerleştirilebilir, yüksek mukavemetlidir.

Korkuluk direklerinin zemine bağlantısı için demir ayak, çelik dübeller ve köşe bağlantı klipsleri SET malzemelerinin içinde bulunmaktadır.Direk süpürgelikleri ve üst kapakları estetik görünümlü ve ABS'den üretilmiştir.

Ara direkler aralıkları çocukların geçmesini önleyecek ölçüde güvenli olarak tasarlanmıştır.Küpeşte altı ve alt kenar profilleri ara direklere kolayca takılabilmektedir.

Ayrıca korkuluk direkleri arasında el tutma profili olarak estetik görünümlü, 10 köşeli özel bir küpeşte profili de bulunmaktadır.