İZOLE KİREMİT
Aksesuar Kiremitler

Aksesuar Kiremitler

mahya sonlama mahya oval sonlama mahya koseli
Çatınızın mahya hattının örtülmesi için kullanılır. Mahya hattının sonunda kullanılır. Yan kiremitlerin birleştiği noktada kullanılan estetik bir çözümdür.
uc yollu mahya dort yollu mahya havalandirma
3 Yollu Mahya hatlarının birleşim noktalarında kullanılır. 4 Yollu Mahya hatlarının birleşim noktalarında kullanılır.

Kiremit altında hava sirkülasyonu yaratarak çatı ortamınızın sürekli kuru kalmasını sağlar.

sol yan sag yan duvar dayama
Çatının sol yan saçaklarda ve güvercinlik alınlarında kullanılarak, çinko v.b. Malzeme kullanımından kaynaklanacak sorunlara son verir. Çatının sağ yan saçaklarda ve güvercinlik alınlarında kullanılarak, çinko v.b. Malzeme kullanımından kaynaklanacak sorunlara son verir. Çatının üst duvar ile kiremit birleşim yerlerinde çinko gibi farklı malzeme kullanımından kaynaklanacak sorunlara son verir.
   
sol yan duvar dayama sag yan duvar dayama arka sacak
Çatının sol duvar ile kiremit birleşim yerlerinde çinko gibi farklı malzeme kullanımından kaynaklanacak sorunlara son verir. Çatının sağ duvar ile kiremit birleşim yerlerinde çinko gibi farklı malzeme kullanımından kaynaklanacak sorunlara son verir Duvar ile kiremit birleşim yerlerinde çinko gibi farklı malzeme kullanımından kaynaklanacak sorunlara son verir.
arka sacak sol yan arka sacak sag yan direkt cikis
Duvar ile kiremit birleşim yerlerinde çinko gibi farklı malzeme kullanımından kaynaklanacak sorunlara son verir. Duvar ile kiremit birleşim yerlerinde çinko gibi farklı malzeme kullanımından kaynaklanacak sorunlara son verir. Ø125 - Ø70
yarim  cati cikis kapagi  alinlik
Tamamlayıcı Kiremit.  

Pencere Açıklığı : 47 cm X 43 cm Dört kiremit büyüklüğündedir. Havalandırma, aydınlatma ve çatıya çıkış amaçlı kullanılır

 Dar Alınlık : 16 cm X 90 cm - Geniş Alınlık : 24cm X 90cm Pergole ve çatı alınlarında kullanılan ve çatı bütünlüğünü sağlayan estetik ve fonksiyonel bir üründür.
   
 baca     
Ebat : 47 cm X 43 cm Dört kiremit büyüklüğünde tek parçadır. Dekoratif hazır baca seti gövdesi ve şapkası uygulama kolaylığı sağlar.