GÖKTAŞ KAPAK
Göktaş Kapak

1983 yılında; İzmir'de küçük bir atölyede üretime başlayıp sonraları GÖKTAŞ İNŞAAT adı altında üretimine ve hizmetlerine devam eden firmamız, şirketleşmeye ve 2001 yılında sektöründeki yapılanmaları takip ederek, makine parkurunu ALMAN ve İTALYAN makinelerle yenilenerek, teknolojinin yarattığı hizmetleri kullanarak hizmet kalitesini arttırmış ve en üst seviyede tutarak sektörün tercih edilen markası olmayı başarmıştır.


2001 yılında RİNO DOOR markası tescilleyerek kalitemiz ve teknolojimizle sektörün kapı ihtiyacında da tercih edilen markası olmuştur.


Oluşan GÖKTAŞ KAPAK markamız gelen memnuniyetlerle daha da güçlenerek sektörünün uluslararası alanda da tercih edilen markası olmayı başarmıştır.


Firmamız 2008 yılında teknolojik yatırımlarına ve ürün yelpazesine Aluminyum Kapak bölümünü de eklemiş ve en iyi ürün hizmeti ilkesini korumayı sürdürmüştür.


2009 yılında ACRYLİC KAPAK yeniliğinin ortaya çıkmasıyla makine parkuruna yaptığı eklemelerle kaliteli ürün ve en iyi hizmet politikasına devam etmiştir.


GÖKTAŞ MOBİLYA' nın bugüne kadar sunduğu kaliteli-titiz hizmet politikası; müşterileri ile sağladığı iletişim ağı; yapılanma ilkeleri ile hedef yelpazemizin genişlemesinin verdiği gurur ile hizmetlerini ve kalitesini her gün bir adım öne taşımayı ilke edinmiştir.


GÖKTAŞ MOBİLYA' nın kurmuş olduğu PAZARLAMA-SATIŞ-ÜRETİM ve SEVKİYAT ağı, bir bütünlük ve titizlik içerisinde müşterilerimizin daha iyi hizmet alması için 24 saat durmaksızın çalışmaktadır.


Değerlerimiz;


Kalite, Dürüstlük, Samimiyet, Süreklilik, Takım Ruhu, Teknolojiyi ve yenilikleri geliştirirken sektörün tercihi ve yönlendiricisi olmak.