BAKIŞ KAPAK
Bakış Kapak

1988 yılında başlayan ticari hayatımız 2004 yılına kadar İnşaat ve Mobilya sektörlerinde paralel bir şekilde yol almamız ile devam etti.

2004 yılında;farklı olduğumuzu hissettirerek giriştiğimiz Membrane Kapak imalatında hızlı gelişimimiz ve yenilikçi politikamız sayesinde 2011 yılı itibariyle 17.şubemize ulaştık.
Bunun yanında kendi bölgelerinde lider olan bayilerimizle de tüm Türkiye’de adı saygıyla anılan bir şirket haline geldik…

2007 yılından itibaren yeni tesisimizde Alüminyum Ray Kapak ve Alüminyum çerçeve kapak sistemleri üretimine başlayıp müşterilerimizin karşısına yeni bir ürün daha çıkardık.


En iyi ürünleri uygun maliyetlerle müşterilerine sunmayı kendine ilke edinmiş olan şirketimiz en son teknolojiyi kullanarak üretim sistemlerini sürekli olarak revize etmektedir.

2009 yılı itibari ile ürün grubumuza;Üretimini kendi tesislerimizde gerçekleştirdiğimiz Akrilik Panel ve Kapak ürünlerini de ekleyerek müşterilerimizin her geçen gün değişen ve genişleyen ihtiyaçlarını karşılamaya devam ettik…


2011 yılına büyük yatırımlar gerçekleştirerek membrane kapak hattını devreye alarak üretim kapasitemizi ikiye katladık. Muğla, Balıkesir, Aksaray ve Fethiye’ ye şubeler açarak Şube sayımızı artırdık. Yeni idari binamıza taşındık. Tüm ürünlerde teslimatı 3 gün e çektik. 2011 ikinci yarısında müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda laminant grubu panel ve kapaklarımız olan Glossylam ı satışa sunduk. Yine aynı dönemde Ülkemizi yeni bir ürün olan Supermat Kapak ve Paneller le tanıştırdık.

Önümüzdeki yıllarda da yenilikler sunmaya devam edecek olan BAKIŞ KAPAK;gücünü ve ilhamını siz değerli müşterilerinden,bilgi ve teknolojisini uzman kadrosundan alarak emin adımlarla yoluna devam etmektedir