BELENCO MUTFAK TEZGAHI
Belenco Mutfak Tezgahı


Kuvars yüzeylerin üretiminin her aşamasında birbirinden asla ayrılmayan üç ana özellik

Kalite, Tasarım, Teknoloji üçlemesi, Belenco Kuvars Yüzeylerini farklı kılan sihirli formüldür.

Belenco felsefesinde hiçbirinden taviz verilmez!
Belenco’da kuvarsın doğal gücü, doğal güzelliği ve doğadan gelen kalitesi hak ettiği teknoloji ile buluşturulur.

Belenco sınırlara inanmaz!
BELENCO beklentilerin ötesinde yüzeyler üretir ve üretimin her sürecinde Kalite, Tasarım, Teknoloji üçlüsünü birbirinden ayrılmaz bir 3'lü olarak benimser. Belenco, logosuna taşıdığı 3 küre ile, üstün nitelikli yüzeyler için birbirinden ayrılmaz bu 3 niteliği asla taviz verilmez bir gereklilikler bütünlüğü olarak görür. Tüm Belenco yüzeyleri, doğanın sunduğu kuvarsın üstün özelliklerini koruyarak son kullanıcıya sunmak üzere titizlikle işlenir.

Belenco, En İyiyi Arayanların Seçimi!
Belenco, tüm yaşam alanları için üstün nitelikli kuvars yüzeyler üretir. Belenco, dünyada var olan son teknolojilerle kurulmuş üretim tesislerinde en ileri teknolojilerle çevre dostu üretim yapar. Belenco, doğal kuvars minerallerini şık dekorasyon ürünleri olarak en son moda ile buluşturur, mimarların, mekan tasarımcılarının ve dekoratörlerin kullanımına sunar.

Belenco’nun üstün nitelikli, tasarım odaklı kuvars yüzeyleri; kurum bünyesindeki Ar-Ge merkezi ve tasarım ekipleri ile hayat bulur. Belenco tasarım ekipleri, evrensel moda ve sanat akımları ile farklı tasarım yaklaşımlarını yakından takip eder, geçmişten günümüze doğanın yok olmaya yüz tutmuş zenginliklerini Ar-Ge olanaklarını kullanarak günümüzün en moda kuvars yüzeylerine taşır.

Belenco Kuvars Yüzeyleri; renkleri, çizgileri ve devrim yaratan desenleri ile yaşam alanlarına göz alıcı bir yaşam tarzı sunmak için özenle hazırlanır.

Belenco , Breton'un en son kuvars işleme teknolojisini kullanır.
Sofistike laboratuvarları, Ar-Ge merkezi ve üstün ürün geliştirme yaklaşımı ile Belenco, seçkin müşterilerinin hayallerine hayat vermeyi hedefler.
Belenco Kuvars Yüzeyler; tüm yaşam alanlarını çekici renk ve desen alternatifleri ile dekore etmek için tasarlanan, yüksek teknoloji ile üretilen, son derece dayanıklı doğal kuvars yüzeyleridir.

Belenco’da tasarım olanakları ancak yaratıcılık sınırları ile belirlenir. Belenco’nun bugün itibariyle pazara sunduğu 4 farklı ürün grubu altında 40 farklı ürün, renkleri, tasarımları ve dokuları ile farklı zevklere ve günün moda akımlarına göre özenle hazırlanır. Belenco’nun kullandığı en yeni Breton teknolojisi, Belenco’nun sektörde nadir bulunan mermer görünümlü, su desenli, yoğun damarlı ve granit görünümlü doğal kuvars plakalarını kusursuz üretmesine imkan tanımaktadır.

Kuvars mineralinin en önemli iki öğesi, güç ve dayanıklılık, Belenco'nun yaratıcı dokunuşu ile; mutfak ve banyo tezgahları, yer ve duvar kaplamaları ve özel proje tasarımları için eşsiz yüzey ürünleri yaratmak için birleşir.

Belenco Kuvars Yüzeyler, en iyiyi isteyenlere ilham verir, her hayalden ilham alır.