Alüminyum Kepenk

 

Alüminyum Kanatlı Klasik Kepenk Panjur mekanizmalarında kullanılan en son yenilik motor ve kontrol üniteleri olmasına karşın, farklı taleplere göre manuel ve mekanik kepenk uygulamaları yapılmaktadır. 50 cm altında kalan pencere ölçülerinde veya bölünen ve bu ölçünün altındaki detaylarda alüminyum kanatlı klasik kepenk sistemleri uygulanmaktadır.

Alüminyum Kanatlı Klasik Kepenk Sistemleri ile evinizi hem daha korunaklı hem de daha konforlu hale getirmiş olursunuz. Pvc Kepenk sisteminde lameller sabit olarak çalışılırken alüminyum kanatlı klasik kepenk sistemlerinde ise hareketli lamel kullanılmaktadır. Alüminyum kanatlı klasik kepenlere ahşap desenli renkler uygulanabileceği gibi tüm Ral renklerinde boyama imkanı bulunmaktadır. 

Alüminyum Klasik Kepenk Özellikler

Tüm Pvc pencere ve kapı sistem serileri ile uyumludurlar.140 cm genişliğe ve 240 cm yüksekliğe kadar ulaşan ölçüleriyle tüm farklı kapı ve pencere sistemlerinde kolaylıkla kullanılabilirler.Sabitleme seçeneği sayesinde havalandırma mazgalı olarak ta kullanma olanağı sağlar.Tek kanat uygulamalarında kullanılabildiği gibi, kanat adaptör Profili yardımıyla çift kanat uygulamalarında da güvenle kullanılabilirler.Üretiminde alüminyum kullanıldığı için zorlu doğal koşullara ve güneş ışınlarına karşı dayanım performansı mükemmeldir.Doğal ahşap desenli kaplama seçenekleri ve farklı olarak tüm Ral renklerinde üretilebilir.