Bahçe Çit Panel

 

Montajının kolaylığı; Panel çit ürünleri uygulamada kolaylığı ile bilinen modern görüntüsünün yanı sıra yüksek güvenlikli çit sistemlerinde kullanılması tercih sebebi olup en çok satılan ve kullanılan çitler arasındadır. Uzun Ömürlü Yapısı; Bu ürün hiç bir zaman her hangi bir bakıma ihtiyaç duymaz ürünün kalitesi ve kullanışlı olma sebebi tel çit ürünleri bilindiği üzere galvaniz kaplama olmasıdır aynı zamanda direkleride galvaniz daldırmadır ve hiç bir şekilde pas tutmaz, Panel çit ürünleri boya gerektirmez yıllar geçse bile üzerindeki elektro statik fırın boyalı olmasından dolayı her hangi bir şekilde boyası dökülmez veya güneş ışıklarında solmaz.

Farklı zeminler üzerinde kolaylıkla uygulanabilir olması; Hem toprak zeminlere, Hem de Beton zeminlerde kolay kurulumu ile bilinen panel tel çit sistemleri her usta tarafından veya eli bu tür işlere yatkın kişiler tarafından kolayca takılabilir.

Estetik Görünümü; Tel bahçe çitleri modern bir yapısı ve güzelliği ile insanların her yerde dikkatini çeken bir üründür, Özellikle Apartman çevresi, Villa çevresi, Askeri alanlar, Kurum ve kuruluşlar, Bağ ve Bahçe gibi alanlarda sıklıkla kullanıldığı gibi Özel okullar, Ana okulları, Ofis işyeri önlerinde yoğun olarak kullanılması ile bilinir.

Geleceğe dönük yapılacak imalatlara kolaylıkla adapte edilebilir olması bakımında tercih edilmektedir. Günümüzün fiyat pahalılığı sebebi ile panel çit telleri yoğun olarak daha çok ilgi görmektedir tel çitin uygun fiyatı ve maliyeti göz önünde bulundurulursa diğer çitler ile arasında çok büyük uygunluk göze çarpmaktadır.