KomWood Kompozit Ahşap

WPC-Ahşap Plastik Kompozit ürünü dünyada son on yılın en çevreci ürünüdür. Çevre dostu olan WPC-Ahşap Plastik Kompozit Deckler, ahşap artıklarını değerlendirerek kereste yapımı için doğanın yeşili ormanların kesilmesini azaltmıştır.
Evinizin bahçesine döşeyeceğiniz Komwood Ahşap Kompozit Deck Profilin en az bir ağacı kesilmekten kurtardığını bilerek Komwood’u kullanabilirsiniz. Komwood Ahşap Kompozit Deck profiller çevre dostu sağlıklı ve uzun ömürlü bir ürüdür.

 

Nitelikli ağaç talaşı ile orijinal Yüksek Yoğunluklu polietilen plastiğini firmamızca tescilli “TUODAC” karışımı formülü ile proses ederek elde edilen ham maddeyi standart bir teknoloji ile işleyen “sağlıklı ve uzun ömürlü ahşaptan da öte “Komwood” Ahşap Kompozit Deck profillerini üreten Çipitaş, açık alanda döşendiğinde bahçenizde farklı yaşamanın keyfini değerli müşterilerine sunmaktan gurur duymaktadır.

Evinizin bahçesine döşeyeceğiniz Komwood Ahşap Kompozit Deck Profilin en az bir ağacı kesilmekten kurtardığını bilerek Komwood Deckleri kullanabilirsiniz.