MakroWin

2002 yılında cam balkon sistemleri ile tüketicilerle buluşan Makrowin, yüksek kalite, yaratıcılık, çeşitlilik ve kişiye özel projeler ile farkını hissettiren, sektörün lider firmasıdır.

PVC doğrama ve alüminyum sektörünün önde gelen firmalarında yöneticilik yapmış girişimci iş adamları tarafından kurulan Makrowin, mevcut cam ve kapı sistemlerinin tüketicinin ihtiyaçlarına cevap vermediğini düşünerek tüm yaşam alanlarına pratik, modern, estetik ve aydınlık çözümler getirmeyi hedeflemiştir.

 Bu hedef doğrultusunda kalite ve güveni temel alarak yükselen Makrowin, süregelen bir yaratıcılıkla cam balkon sistemlerinde patentli ürünler geliştirmiştir. 2005 yılı itibari ile tecrübesini açılır tavan ve kış bahçesi sistemlerine de taşıyan Makrowin, bu alanda da yüksek kaliteli ve özel çözümler sunmaktadır. Yenilikçi çalışmalarına ev ve ofisler için özel olarak tasarlanan cam kapı ile devam etmektedir.

Hizmette kalite anlayışının yanında 2007 yılında ASAŞ Alüminyum ile iş ortaklığına giderek gücüne güç katmıştır. 2008 yılı itibari ile aksesuarlarını kendi üretmeye başlamıştır ve 3250 metrekare olan tesislerinde 55 kişilik uzman ekibiyle hizmet vermektedir.

 Makrowin Cam Balkon ve Kış Bahçesi Sistemleri, özgün modelleri ve kaliteli ürünleri ile Türkiye’de ve yurt dışında 1200′den fazla bayisi ile hizmet vererek bir marka olmayı başarmıştır. Hedefi, Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine yaptığı ihracatı arttırmak ve patentli ürünlerini tüm dünyaya ihraç ederek, bir dünya markası olmaktır.r kuruluştur.

Üretiminin %60′ ini Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya’ya ihraç etmekte olan Saray; İstanbul Güneşli ve Tekirdağ Çerkezköy’ de, toplam 89.000 m² kapalı alanda üretim yapmaktadır.

 Ürünlerimiz ISO 9001, TSE, QUALICOAT, QUOLANOAD, GOST-R, IFT ROSENHEIM kalite belgelerine sahiptir.

Ayrıca Saray Alüminyum A.Ş. Proje ve AR-GE departmanlarıyla; Mimari Ofislere ve Yapı Yatırımcılarına cephe tasarımından, uygulamasına kadar tüm aşamalarda teknik destek vermektedir. Ayrıca çok katlı ve nitelikli yapılar için özel cephe çözümleri yapmaktadır.