WİNPERAX

Cam Balkon Kapatma Sistemleri ve Kendinen Perdeli Cam Balkon üretmek amacıyla 2003 yılında kurulan WINPERAX Türkiye pazarına yeni bir ürün kazandırmanın ve yeni bir sektör oluşturmanın haklı gururunu taşımaktadır. Katlanır Salon Bölme Sistemi


Kurulduğu günden bugüne kararlı ve emin adımlarla sürekli büyümekte olan şirketimiz Antalya Merkez ve çeşitli merkezlerdeki bayileriyle Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Şirketimizin kalite ve hizmet anlayışı çerçevesinde oluşturmakta olduğu bayi sayısı gün geçtikçe artmaktadır.


Tüketici ihtiyaçları dikkate alınarak dizayn edilen çeşitli sistemler müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Araştırma ve Geliştirme faaliyetlerimiz devam etmekte olup, optimum faydanın sağlanması hedeflenmektedir. Siz değerli müşterilerimize ulaşmak için 2003 yılından bu yana tüm fuarlarda stant kuran firmamız reklam çalışmalarına da ara vermeden devam etmektedir.


ÜRÜNLER

Gold Premium Panel Sistemi 

 Katlanır Salon Bölme Sistemi

  Katlanır Duvar Sistemi Gold Premium Panel, alışveriş merkezleri, otellerin salon bölmeleri,mağazalar ve konferans salonları için tasarlanmış bir sistemdir.

Üst taşıyıcı konstrüksiyon ve alüminyum raylar üzerinde askıda hareket etmektedir. Mekandaki kısıtlamaları, istenmeyen görüntü ve alan kaybını ortadan kaldırır. Ferah ve modern ortamlar sunar. Paneller arasında kullanılan kaya yünü %100 oranında ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.

Sistemin park alanları mükemmel dönüş sağlayarak kullanıcıya 12 m. yüksekliğindeki bir paneli tek bir hareketle park etme imkanı sunar. Paneller içerisine kullanım alanına uygun olarak kapı yapılarak salonlar arasında geçiş sağlanmaktadır.

Arzu edildiği hallerde tamamen açılabilmesi, bölünen alanı geniş bir salon halinde kullanma olanağı sunar. Kayar kanatları sayesinde iç ve dış mekanlar arasında tamamen bütünlük sağlar.

Katlanır Duvar Sistemi Gold Premium Panel için ahşap panel, cam panel,kompozit panel vb. malzemeler kullanılarak iç mekanda açılır kapanır bölmeler, seperatörler, kabinler, güvenlik koridorları oluşturmak mümkündür. Otellere, konferans salonlarına, restaurantlara aynı anda birden fazla amaçla kullanılabilme imkanı sağlar.

Sistemin standart yüksekliği 4.00 m. dir.

Arzu edildiği taktirde maksimum 12.00 m. Yüksekliğine kadar da üretilmektedir.

Elegance Serisi
Vitrin Sistemi
Elegance Serisi Vitrin sistemi, alışveriş merkezleri, cafeler, pastaneler, mağazalar ve kış bahçeleri için tasarladığımız bir sistemdir.

Üst taşıyıcı konstrüksiyon ve alüminyum raylar üzerinde askıda hareket etmektedir.

Camlar katlandığı zaman zeminde hiçbir profil, ray vb. mekanizmalar bulunmadığından dolayı mekandaki kısıtlamaları, ayak takılmalarını, istenmeyen görüntü ve alan kaybını ortadan kaldırarak ferah ve modern ortamlar sunar.

Kayar kanatları sayesinde iç ve dış mekanlar arasında tamamen bütünlük sağlayan bu sistemde kullanılmakta olan 8 veya 10 mm kalınlığındaki temperli cam sayesinde tam bir güvenlik elde edilir.

Yatay rulmanlar kullanılan sistemin kanat yüksekliği 2.5m ve her bir kanat genişliği 80 cm olarak uygulanabilmektedir.

Eko Sistem

Damlalıklı Katlanır Cam Sistemleri

  Eko Sistem Cam balkon kapatma sistemi, yıllar süren tecrübemizle üretmiş olduğumuz çok fonksiyonlu bir sistemdir. Her tip balkonda mükemmel çalışmakta, kullanım kolaylığı ve hareket kabiliyeti sayesinde yerli ve yabancı muadilleri karşısında rakip tanımamaktadır.

4*4 Rulman sistemine sahip yatay rulman yataklarında hareket eden sistem en dar açılarda bile mükemmel hareket kabiliyetine sahiptir. 4*4 rulman sistemi olarak çalışmasının bir diğer avantajı da hareket esnasında cam yükünün kullanıcı tarafında hissedilmemesidir.

Kanalların tahliye deliklerine sahip olması hasebiyle su alma riski minimuma inmektedir. Yağmur esnasında iki şeffaf fitil arasından gelen suyu içerideki oluk sayesinde tekrar dışarıya atmasını sağlar. Sistemin en büyük özelliği budur.

Sistemin bir diğer eşsiz özelliği de rulmanların hareket etmesini sağlayan kanalın 1.3 cm’e kadar tıkanması durumunda bile rahatlıkla çalışan ve kesinlikle toz ve pislikten etkilenmeyen bir sistemdir.

Cam kalınlığı 8mm temperli rodajlı güvenlik camıdır, her türlü darbe ve kırılmalara karşı 10 kat daha dayanıklıdır.

Bu sistemin uygulanabileceği maksimum yükseklik 255 cm’dir. Her bir kanatın genişliği 90 cm olabilmektedir.

Emsalsiz Eko Sistem cam balkon kapatma sistemi ile balkonlarınız 4 mevsim keyif alacağınız mekanlar haline dönüşmektedir.

Only Eko Perdeli Serisi
Bu sistem siz değerli müşterilerimizin isteklerine en güzel şekilde cevap vermek için üretmiş olduğumuz Kendinen Perdeli Katlanır Cam Sistemidir.

Katlanır Cam Sisteminin kullanım amacına uygun mükemmel bir sistem olan ONLY EKO PERDELİ SERİSİ’in amacı kışlık sistemi kapatıp balkonunuzu cam odaya çevirerek güneşten istifade etmenizi sağlamaktır.

Aynı zamanda sistem üzerindeki perdeleri indirerek güneşi içeriye almayabilirsiniz.

Akdeniz gibi sıcak iklime sahip bölgelerde yaz mevsiminde camları açtığınız zaman dahi sistem üzerindeki perdeleri indirerek dilediğiniz kadar güneşi kesebilirsiniz.

Perdeli sistemin perdeleri üst kasanın içinde muhafaza edilmektedir. Arıza ya da perdenin yıpranması durumunda ön kapağıaçarak müdahele edilebilir.

Balkon içerisindeki perde görüntü kirliliği ONLY EKO PERDELİ SERİSİ sistemiyle ortadan kalkar.

Uzun arge çalışması sonucunda iki perde arasındaki boşluk 3cm’den 1,5 cm’e kadar düşürülmüştür.

Ultra Isıcam Sistem
Isı Yalıyımlı Katlanır Cam Sistemi
ULTRA ISICAM SİSTEM Isı yalıtım değerleri mükemmel olan bir katlanır sistemdir.

Isı yalıtımlı camın kombinasyonu 4+22+4’tür. Her zaman olduğu gibi sistemde kullanılan camlar temperlidir.

Müşterilerimizin ısı yalıtım isteği göz önünde bulundurularak tasarlanan bu sistem, balkonda oda ortamı sağlayabilmektedir.

Balkon ile oda arasındaki duvarın kaldırılması sonucu meydana gelen soğuk ortam ve gürültü ULTRA ISICAM SİSTEM ile yok edilebilmektedir.

Türkiye’de firmamız tarafından üretilen ULTRA ISICAM SİSTEM sistemi ile firmamız sektördeki liderliğini bir kez daha sergilemiştir.

WPX Lux Serisi
Balkonda 4 Mevsimi Bizimle Yaşayın…
WPX LUX SERİSİ Katlanır Cam Sistemi’nin rulman sistemi resimde görüldüğü gibidir.

Alttan ve üstten çalışabilen mekanizmaya sahiptir. Ebat olarak biraz daha kalın ve lüks üretilmiştir.

Kanat yüksekliği 3 metreye kadar kullanılabilir.

Oluk sistemi üstte kullanıldığından su almama garantisi %98’dir.

Premium Askılı Serisi
Alt raysız katlanır cam ve vitrin sistemi.