Zendow Sistemi

Mükemmel Hayatın Penceresi

Size ve çevreye karşılığını ödeyen bir yatırım; Zendow Sistem, Mükemmellik ve Yüksek Performans için tasarlandı.

Önceliği sadelik ve şıklığa önem veren Zendow Sistemi, mekanlarınızın hem mimarisiyle hem de dekorasyonuyla mükemmel uyum sağlar. Sıcak ve yumuşak çizgileri, klasik ve modern tarzın izlerini taşır.

Zendow Sistemi, mekanlarınıza değer katar, konforunuzu ve rahatınızı artırır. Mükemmel yalıtım, maksimum akustik ve emniyet özellikleri düşünülerek tasarlandığından, tüm mekanları sağlıklı tutan hava koşullarına uygun, benzersiz bir koruma sunar.

 

Üstün Yalıtım: Zendow Sistemi, 5 odacıklı tasarımı ve 70 mm genişliği ile ısı yalıtımı açısından mükemmel bir performansa sahiptir. Sisteme ait ısı iletim katsayısı (Uf), IFTRosenheim’da yapılan testler sonucunda 1,4 -1,5 W / m2K olarak belirlenmiştir.

Akustik Mükemmellik: Günümüzün gürültülü yaşam alanlarında, mekanların akustik yalıtımı  büyük önem taşımaktadır. Zendow Sistemi, elle yerleştirilen fitillere göre daha iyi akustik yalıtım sunan 2 bölmeli fitilleri bünyesinde barındırır. Ayrıca PVC’nin var olan yalıtım özellikleri ve Zendow Sistemi’nin çok bölmeli yapısı, yoğun trafikli ve çok yüksek gürültülü yerler için maksimum akustik yalıtım gerektiren alanları dahi mükemmel bir yaşam alanı haline dönüştürür.

Doğal Havalandırma: İyi yalıtılmış evlerde dahi, yeterli havalandırmayı sağlamak için özel önlemler gerekir. Zendow Sistemi; koku, alerji, CO zehirlenmesi, yoğuşma ve küf oluşumu risklerini azaltan doğal bir havalandırma sistemiyle de tamamen uyumludur.

İlave Güvenlik: Zendow Sistemi, hırsızlık olaylarına karşı daha yüksek güvenlik sunan galvanizli çelik ile güçlendirilmiştir. Ayrıca sistem, tüm güvenlik türleriyle de uyumludur.

Çevreye Saygı: Zendow Sistemi’nin pencere ve kapıları yüksek yalıtım değerleriyle daha sağlıklı bir çevre ortamı yaratmanın yanı sıra uzun ömrü, az bakım gereksinimi ve kullanım ömürlerinin sonunda %100 geri dönüştürülebilirlik ve yeniden işlenebilirlik özellikleriyle de öne çıkmaktadır.

 

Zendow:TS 5358-EN 12608’e uygun B sınıfı profil sistemidir. Alt-üst et kalınlıkları 2,5 mm, yan duvar et kalınlıkları ise 2 mm’dir. L-41 kasa, T40 orta kayıt, Z-58 kanat, Z-75 kapı kanat, Zirve 75 mm kapı kanat ve kasa, sistemi ana profillerdir. Cam çıtaları ve sahip oldukları donanımları bütün Zendow Sistemi ile uyumludur.

Zendow Deluxe: TS 5358-EN 12608’e uygun B sınıfı profil sistemidir. 5 odacıklı tasarımı 70 mm genişlik ile ısı ve ses için mükemmel bir performansa sahiptir. Alt-üst et kalınlıkları 2.8 mm, yan duvar et kalınlıkları ise 2.2 mm’dir.

IFT – Rosenheim’da için kullanılır (Uf ), 1,4 – 1,5 W/m2K’dır.

Zendow Plus:TS 5358-EN 12608’e uygun A sınıfı profil sistemidir. Alt-üst et kalınlıkları 3 mm, yan duvar et kalınlıkları 2,5 mm’dir. L-44 kasa, ortayıt statik orta kayıt, damlalıklı kanat ve kapı kanat sistemi, ana profillerdir. Cam çıtaları ve sahip oldukları donanımları bütün Zendow Sistemi ile uyumlu.
Zendow Sistemi, mükemmel tasarım ve kullanım imkanlarınızın zevkine uyum sağlar. Sistem, en incesine kadar olana kadar önceden geçirilmiştir.
Zendow Sistemi içinde yer 100’den fazla ürün seçeneği ile, sisteme bir bütünlük kazandırılarak, özel özelliklerden oluşan çözümler sunar. Zendow ürün ailesinde yer alan profil ile pencereniz, tepeden tırnağa tarz değiştirin.
Zendow Sistemi, diğer tüm sistemlerle uyumlu olup, sistem ile paralel sürme, kapı, pivot, açılım vb. uygulamalarda.
Zendow Sistemi içinde çok çeşitli cam kalınlıkları kullanılabilir. Sistemde 11 farklı cam tercihi. (20 mm, 24 mm, 28-29 mm, 4-5 mm, 12 mm vb.)
Zendow, renk konusunda da Egepen Deceuninck’in zengininden yararlanarak onun zevke uygun çözümler sunar.